Про нас

     Вже понад 20 років ПП ВКФ «Вікос» працює на українському ринку. Завдяки своєму активному та динамічному розвитку, фірма затвердила своє ім'я і місце на ринку м'ясопереробної промисловості України.

  Команда професіоналів і фахівців постійно розробляє нові технології, надає технологічну підтримку, навчає персонал підприємств-партнерів, а також забезпечує виробництво високоякісної продукції, у відповідності з нормативною документацією.

    Сьогодні фірма «Вікос» пропонує більше 250 найменувань функціональних добавок і композицій спецій. Вони призначені для виробництва варених та напівкопчених, сирокопчених і сиров'ялених ковбас, сосисок, сардельок, паштетів, шинок, а також для інших делікатесних продуктів, напівфабрикатів.

  Пропоновані ресурсозберігаючі технології та рецептури з використанням функціональних високоякісних добавок компанії «Van Hess GMBH» включені в розроблену і затверджену технологічну документацію (більше 1500 найменувань).

    Технологами Вікоса розроблено понад 60 ТУ і 3000 рецептур. Ми готові розробити документацію для потреб Вашого підприємства, підібравши оптимальні інгредієнти з урахуванням всіх вимог до фінансових і органолептичними показниками продукту, дотримуючись чинного законодавства України.

    Для нас немає нічого неможливого. Про м'ясо ми знаємо все. А в спільній роботі з Вами вирішимо будь-які найскладніші завдання.

    Ми знаємо як!

Наші цінності:

  • Надійність – ми поставляємо товар тільки високої якості і неухильно дотримуємося зобов'язань перед клієнтами і партнерами.
  • Професіоналізм – ми команда професіоналів, що надає високі вимоги до виконання поставлених завдань.
  • Орієнтація на клієнта – найважливішим для нас є виправдати очікування партнерів, створюючи м'ясні вироби затребувані на ринку і стабільні за якістю.
  • Відповідальність – несемо відповідальність за запропоновані рішення і безпеку продукції.
  • Досвід – займаємо лідируючі позиції на ринку м'ясопереробної промисловості вже більше 20 років. 
  • Зв'язку з клієнтами – ми максимально швидко реагуємо на виникаючі потреби клієнтів.